Interiér školy

mantiskungfu_interior

Jak se k nám dostanete?

Na Valentince 13, Praha 5 Smíchov

Dopravní spojení: škola se nachází kousek od autobusové stanice Anděl, mezi tramvajovou zastávkou Na Knížecí a Plzeňka. Na tomto místě cvičíme od 31. srpna 2015. Škola v Haštalské ulici je zrušena.

Kontakt

Pokud máte zájem, prosím zavolejte či napište email, kde domluvíme termín vaší první návštěvy

Styly

Tai chi chuan

styly1je interní čínské bojové umění, které je v dnešní době praktikováno z mnoha rozličných důvodů: pro jeho tvrdé a měkké bojové techniky, soutěže a demonstrace, zdraví a dlouhověkost. V naší škole se soustřeďujeme jak na bojovou aplikaci, tak i na meditativní stránku a zdravotní účinky tai chi. Vyučujeme sestavu 88 pohybů ze stylu Yang.

Kudlanka nábožná styl Sedm hvězd

styly2Severní Kudlanka nábožná je známa svojí rychlostí a nepřerušeným útokem. Zejména se klade důraz na techniky zápěstí a předloktí, jakož i na údery koleny a lokty. Dalším charakteristickým rysem tohoto stylu je práce nohou zapůjčená ze stylu opice.

Fu Jaw

styly3Fu Jaw, původně znám jako Hak Fu Jaw (Drápy černého tygra), napodobuje jak chováním, tak bojovou strategií útočícího tygra. Údery jsou bleskově rychlé, hbité a silné. Techniky unikátní tomuto stylu jsou trhání, vytrhávání a úchopy zaměřené na tlakové body.

Nabídka pro začátečníky:
pomalé tai chi – naučíte se kompletní sestavu v šesti měsících včetně vnitřní zpětné vazby pro další sebezdokonalení. Výuka vždy probíhá pod osobním vedením mistra.

Nabídka pro pokročilé:
pokročilé metody relaxace, koordinace jemné a rotační síly, integrace celého svalového systému, řízení všech pohybů pasem se souvislým nenarušeným tokem energie, meditace, chi-kung, sebeobranné použití postojů.

Nabídka pro instruktory tai chi:
konzultace, supervize, doučování.